Nasza wizja

 

 

Co jest nasza wizją, jaką mamy misję

 

Założenia Agencji TAURUS to przede wszystkim:

  1. Autentyczność – nie jesteśmy sztywniakami w krawatach, siedzącymi za biurkiem i udającymi że jesteśmy mistrzami świata w tym co robimy. Nasza autentyczność to lata spędzone na uczelniach, lata zdobywania wiedzy i doświadczenia, nasza autentyczność to my…

  2. Zaangażowanie – żadna kampania reklamowo, event czy strategia PR nie bierze się z nikąd, to musi być zawsze głęboko przemyślane działanie, doprawione szczyptą sprytu, łyżeczką kreatywności oraz odrobina odwagi i szaleństwa. Każde nasze działanie zaczynamy od samego dołu i dbamy o nie aż po sam szczyt, upewniając się że droga na szczyt jest możliwie najgładsza i najrówniejsza.

  3. Motywacja - co nas motywuje? Motywuje nas sukces dobrze wykonanego projektu, chcemy aby nasi klienci uważali nas za jednych ze swoich najbardziej cenionych partnerów. Motywuje nas chęć ciągłego rozwijania naszych umiejętności i oferowanych usług, motywuje nas chęć dostarczania Państwu najnowszych i najskuteczniejszych rozwiązań z dziedziny PR i marketing. Motywuje nas zdobywania szacunku i uznania naszych kontrahentów i partnerów, ale głównie motywują nas nasi klienci, dlatego właśnie zawsze wkładamy w każdy projekt cząstkę siebie, mając nadzieję że ta cząstka będzie motorem napędowym motywacji naszych klientów…

  4. Świeżość – nie jest sztuką przygotować obiad wkładając zamrożony pół produkt do piekarnika, sztuką jest umiejętnie dobrać składniki, starannie przyrządzić potrawę, użyć odpowiednich narzędzi, doprawić do smaku i podać do stołu pyszny, świeży i pachnący obiad, to właśnie dla Państwa zrobimy, nie będziemy stosować starych i wykorzystywanych przez innych pomysłów, postaramy się stworzyć coś, co zaskoczy zarówno Państwa jak i Państwa klientów, coś co sprawie że Państwa firma wyróżni się z tłumu i na długo pozostanie w świadomości klientów.

  5. Relacja z klientami – nie ma dla nas nic ważniejszego niż budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami. Chcemy wiedzieć co się u Państwa dzieje, chcemy się dzielić z Państwem naszymi sukcesami, bez względu czy prowadzimy dla Państwa jedno wydarzenie czy kreujemy długoterminową strategię, chcemy abyśmy zawsze mogli spojrzeć sobie w oczy, uścisnąć dłoń i powiedzieć dzień dobry. Nie stosujemy nie etycznych sztuczek, nie kopiemy dołków pod konkurencją, wspólnie z naszymi klientami, których cenimy i szanujemy budujemy przyszłość naszych firm, przyszłość owocną i wyjątkowo jaskrawą.