Zaufali nam

Nasze realizacje

 • pub, kręgielnia, bilard i centrum rozrywki zlokalizowane w największej i najnowszej galerii handlowej w Szczecinku HOSSO.

  Jest to nasz najnowszy klient. Kompleksowo zarządzamy kręgielnią oraz całym kompleksem, od doboru i szkolenia kadry, po tworzenie nowego wizerunku, marketing i zdobywanie nowych klientów przez media relations i public relations.

  Przygotowujemy także nową ofertę oraz realizujemy eventy odbywające się na terenie kompleksu.

 • Nasz najnowszy klient Kancelaria prawa stała się zarazem naszym partnerem.
  Od chwili nawiązania współpracy współnie prowadzimy sprawy naszych klientów,
  Taurus zapewnia obsługę Marketingu i PR a Żołtko Radziecki Spółka Adwokacka
  kompleksową obsługe prawną naszych klientów oraz doradztwo gospodarcze.

  Jest kancelarią prawa gospodarczego, której początki sięgają 1995
  roku, oferującą kompleksowe doradztwo prawne w zakresie czynności
  gospodarczych (doradztwo i pomoc prawną), obejmujące wszelkie przejawy
  działalności przedsiębiorstw w obszarach: prawa gospodarczego, cywilnego
  i finansów (kompleksowa obsługa prawna firm). Doświadczeni prawnicy
  zajmują się przygotowaniem profesjonalnych projektów umów, pism
  procesowych, a także opinii i ekspertyz prawnych. Kancelaria
  reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych, toczących się przed
  sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi, jak również w toku
  procesów przed organami administracji. W imieniu naszych Mocodawców
  prowadzimy negocjacje i mediacje, prowadzi również sprawy karne,rodzinne i
  administracyjne.

  Dlla naszego klienta prygotowujemy strategię rozwoju oraz reklamy a także
  przygotowujemy strategię zarządzania kryzysowego oraz monitorujemy media w
  celu wychwycenia interesujących Kancelarię informacji.
  Wierzymy że bliska współpraca naszych firm będzie owocna zarówno dla nas ale
  co najważniejsze, dla naszych klientów.

 • Jeden z najbardziej rozpoznawalnych hoteli na Pomorzu a może i w całej Polsce także zdecydował się na współpracę z naszą agencją. Jako doradcy nowych właścicieli uczestniczyliśmy w procesie zakupu obiektu od Orbis S.A. od samego początku. Na zlecenie klienta negocjowaliśmy umowy kupna, warunki sprzedaży oraz czuwaliśmy nad całym procesem zakupu i przekazania obiektu, od pierwszych spotkań i wizji lokalnych, remanentów i spisów z natury, negocjacji i przejęcia personelu po sam finał i podpisania aktu notarialnego. Z chwilą rozpoczęcia działalności nasza agencja zajęła się tworzeniem stron internetowych, materiałów reklamowych a także od podstaw stworzyła struktury organizacyjne i procedury nowego hotelu.  Braliśmy także czynny udział w rekrutacji nowych pracowników oraz szkoleniu poprzedniej kadry.  Aktualnie poza szeroko pojętym zarządzaniem strategicznym i konsultingiem zajmujemy się kontraktacją umów z krajowymi i zagranicznymi biurami podróży i partnerami a także dbamy i wizerunek hotelu oraz pracujemy nad jego jeszcze efektywniejszym obłożeniem. Podczas naszej prawie 4 letniej współpracy hotel ponownie osiąga bardzo dobre wyniki , będąc jednym z najlepiej obłożonych hoteli na wybrzeżu.

 • Kancelaria adwokata Piotra Wawrzyniaka to już kolejny klient sektora prawnego naszej agencji.  Wspólnie z właścicielem kancelarii opracowaliśmy strategie wizerunkową i marketingową dla firmy a także doradziliśmy gdzie i w jaki sposób można pozyskać nowych klientów. Biorąc pod uwagę fakt że kancelaria ma szerokie spektrum działalności uruchomiliśmy nasze kontakty aby zapewnić klientowi dostęp do nowoczesnych i skutecznych środków przekazu i dotarcie do klientów.

 • Kancelaria doradztwa podatkowego MC Taxes to także jeden z naszych nowych klientów.

  Podczas tego projektu uczestniczyliśmy w szkoleniach związanych z obsługa klienta, stworzyliśmy identyfikację wizualną a także doradzamy klientowi przy strategicznych negocjacjach i kontraktach z największymi klientami.

 • W ostatnich latach mamy także przyjemność współpracować z jedną z największych agencji artystycznych oraz zajmującą się managmentem gwiazd w Polsce. Mieliśmy i mamy okazję uczestniczyć przy tworzeniu projektów dla największych gwiazd polskiej sceny muzycznej takich jak zespół Bracia, Ania Wyszkoni, Doda, oraz wielu wielu innych. Dzięki bliskiej współpracy z właścicielem agencji Maciejem Durczakiem oraz całym jego zespołem mamy szansę być częścią i zgłębiać naszą wiedzę co do kreowania wizerunku, organizacji koncertów i tras koncertowych, realizacji konferencji prasowych i wywiadów a także uczestniczyć przy wielkich przedsięwzięciach takich jak Sopot Hit Festival, Top of the Top Festival, Festival Piosenki Krajowej w Opolu oraz przy wydawaniu i promocji płyt, teledysków czy singli. Wiedza, którą pozyskujemy dzięki współpracy z Rockhouse Entertainment jest dla nas bardzo ważna i cenna a jednocześnie pozwala nam dzielić się naszymi pomysłami i współuczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach kulturalno-medialnych.

 • Nasz najnowszy klient to spółka Solny Investment Sp z o.o Spółka zajmuje się budowaniem oraz zarządzaniem hotelami, condohotelami oraz apartamentami i nieruchomościami na terenie Polski. Obecnie Filip Bykowski z uwagi na doświadczenie oraz zaufanie został vice prezesem Zarządu Spółki Solny Investment Sp z o.o  W planach spółki są nowe realizacje hoteli 4 gwiazdkowych na wybrzeżu a także szukanie nowych inwestycji na tereanie europy oraz USA.

 • obsługa hotelu i ośrodka SPA. Zajmujemy się obiektem od samego początku. Nasza praca polega na dobrze i wyszkoleniu kadry oraz na bieżącej współpracy z właścicielami obiektu i pomoc przy prowadzeniu obiektu. Negocjujemy kontrakty z polskimi i zagranicznymi klientami i dbamy o to by relacje były zawsze na najwyższym poziomie. Ponadto prowadzimy dla obiektu pełną obsługę z zakresu marketingu, tworzenia i budowania wizerunku oraz public relations.

  Monitorujemy także prasę oraz analizujemy konkurencyjne oferty aby zapewnić naszemu klientowi najwyższy poziom satysfakcji. Cyklicznie także realizujemy badania poziomu zadowolenia klientów i audyty „mystery shopper”

  Dbamy także o marketing internetowy i redagujemy stronę internetową.

 • jedna z najprężniej rozwijających się firm budowlanych na Pomorzu, której właścicielem jest Pan Krzysztof Nowak, budowlaniec z doświadczeniem, widzą i ogromnym zamiłowaniem do wykonywanej pracy N-BUD jest jednym z naszych kluczowych klientów. Pomagamy przy negocjacjach z klientami, wspieramy kluczowe realizacje inwestorskie, dbamy o podstawową opiekę prawną firmy a także obsługujemy kompleksowo z zakresu marketingu i public relations.

  Wspieramy także właściciela firmy przy utrzymywaniu relacji z kluczowymi klientami.

 • prestiżowy obiekt noclegowy oraz ekskluzywna restauracja. Nasza pracę rozpoczęliśmy od odbudowania dawnej marki i sławy obiektu poprzez szkolenia pracowników oraz odnowienie obiektu. Braliśmy czynny udział przy doborze kontrahentów i wykonawców. Obecnie współpracujemy przy organizacji dużych eventów prowadzonych przez obiekt oraz z zakresu media relations i public relations.

  Opracowaliśmy także schematy zarządzania kryzysowego dla firmy.

  Stworzyliśmy całkowicie nowe oblicze obiektu oraz przebudowaliśmy stronę internetową.

  Obecnie jesteśmy na etapie budowania nowej strategii marketingowej.